FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

Diagnostyka FASD - Czy w wieku 19 lat można jeszcze diagnozować FAS

Jolanta123 - 2009-02-26, 17:44
Temat postu: Czy w wieku 19 lat można jeszcze diagnozować FAS
Witam.
Jestem mamą 19 -letniej Asi, u której podejrzewałam FAS ale w tej chwili, kiedy poznałam jej prawdziwą rodzinę, brata i siostrę nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.
Asia w tej chwili uczęszcza do II klasy Liceum Ogólnokształcącego oraz posiada rentę chorobową ze względu na deformacje i niedorozwój rąk. To, że w tej chwili jest na takim etapie nauki zawdzięcza naszej mozolnej pracy z nią od zerówki oraz swojej pilności. Jednak nie wiem czy dalsza nauka a w tym i zdanie matury nie będzie ponad jej miarę. Mam więc pytanie czy w tej chwili diagnoza u Asi byłaby możliwa, co by jej to dało i gdzie ewentualnie się udać w tej sprawie. Mieszkam na terenie województwa wielkopolskiego. Bardzo więc proszę o wszystkie możliwe porady w tej sprawie. Pozdrawiam. Jola

Małgorzata - 2009-04-10, 19:55

Jolanta123,

Witaj :)

Oczywiście, można. Spróbuj skontaktować się z Iwoną Palicką 600494975, Centrum Stymulacji Rozwoju Dziecka UL.POLANOWSKA 87, Poznań- Smochowice.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group