FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o ciepłe słowo!
Autor Wiadomość
Danusia

Wiek: 46
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Wysłany: 2009-09-01, 21:15   Proszę o ciepłe słowo!

Witajcie kochani
Proszę napiszcie do Adrianny i wesprzyjcie ją przynajmniej ciepłym słowem. Jeśli ktoś może pomóc również finansowo to każda złotówka jest na wagę życia.
więcej na stronie http://www.nowakadriana.blog.interia.pl/


Fragment blogu "Moja walka z nowotworem

Nazywam się Adriana Nowak i mam 26 lat. Półtora roku temu skończyłam Akademię Ekonomiczną w Katowicach i rozpoczęłam pracę jako księgowa. Z powodu choroby od maja jestem na zwolnieniu lekarskim.
Pierwsze bóle kręgosłupa zaczęłam odczuwać rok temu, w lipcu 2008r. Na początku bóle nie były niepokojące. Po pewnym czasie wybrałam się do lekarza. Neurolog stwierdził zapalenie korzonków i przepisał tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zalecone leczenie nie przynosiło żadnej poprawy, ból nasilał się coraz bardziej. Po kolejnej konsultacji zlecono tomograf komputerowy odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Badanie nic nie wykazało, więc w styczniu dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny. Okres oczekiwania na to badanie trwał aż cztery miesiące, a mój stan pogarszał się z każdym tygodniem. Chodzenie sprawiało mi wielką trudność, jednak cały czas starałam się normalnie funkcjonować. Lekarze uspakajali, że moje bóle spowodowane są wadą kręgosłupa, dyskopatią a nawet podejrzewali, że moje dolegliwości mają podłoże bólów urojonych.
W maju wykonano rezonans magnetyczny. Zdiagnozowano u mnie ogromny guz na kości krzyżowej. "

Nie jest to bardzo bliska moja znajoma , ale bliska osoba mojej cioci - proszę również o modlitwę za Adriannę.

pozdrawiam
Danusia.
 
     
edek2221 

Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: 2020-05-20, 06:36   

Trochę szkoda że dyskusja w tym wątku jest bardzo słaba.To mi się naprawdę bardzo nie podoba.
_________________
parking lotnisko Balice
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,68 sekundy. Zapytań do SQL: 12