FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Diagnoya i terapia FAS
Autor Wiadomość
evcia_27 
evcia

Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: gliwice
Wysłany: 2010-06-03, 13:45   Diagnoya i terapia FAS

Mam prosbe. Jestem na IV roku pedagogiki i postanowialam pisac prace o dzieciach z FAS. Jest to bardzo ciekawy temat, ale niestety za duzo materialow nie ma. Dlatego zwracam sie z prosba o jakiekolwiek materialy odnosnie diagnozy i terapii dzieci z FAS. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Ewelina
 
     
agam 
agam

Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Tomaszów Lubelski
Wysłany: 2010-10-26, 18:12   

Od pięciu lat wychowuje dziewczynke, u której podejrzewam FAS a nasza poradnia nie potrafi tego zdiagnozować, choć sami proszą o znalezienie ośrodka diagnozującego. Szukam ośrodka w województwie Lubelskim, Podkarpakim bądź Mazowieckim. Proszę o pilną pomoc
_________________
agam
 
     
AGULA 

Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2011-01-26, 22:39   

Witam. Jestem mama dwójki chłopców, u których podejrzewam FAS. Chciałabym prosic o przesłanie mi ankiety diagnozującej FAS. Z góry dziekuje za pomoc.
 
     
wokal2 
wokal2

Dołączyła: 17 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2011-03-17, 21:04   

Jestem nauczycielem w szkole specjalnej i bardzo proszę o przesłanie ankiety diagnozującej FAS lub FAE. Poszukuje również dobrego psychiatry dziecięcego oraz ośrodka diagnozującego FAS lub FAE w województwie śląskim.

Z góry baaaaaaaaaaaaardzo dziękuję za pomoc.

pi.anna@wp.pl
_________________
wokal2
 
     
wokal2 
wokal2

Dołączyła: 17 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2011-03-17, 21:04   Witam

Jestem nauczycielem w szkole specjalnej i bardzo proszę o przesłanie ankiety diagnozującej FAS lub FAE. Poszukuje również dobrego psychiatry dziecięcego oraz ośrodka diagnozującego FAS lub FAE w województwie śląskim.

Z góry baaaaaaaaaaaaardzo dziękuję za pomoc.

pi.anna@wp.pl
_________________
wokal2
 
     
agulec23 
aga

Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Lębork
Wysłany: 2011-12-23, 01:29   

Witam, jestem nauczycielką klasy 0. W swojej grupie mam chłopca, który w 90% odpowiada wszystkim zewnętrznym i wewnętrznym symptomom FAS. Wiem,że matka będąc w ciąży piła alkohol w dużych ilościach. Chłopiec jest w rodzinie zastępczej, u dziadków, którzy nie mają pojęcia o czymś takim jak FAS. Proszę o ankietę diagnozującą, w celu utwierdzenia i wskazówki do dalszych działań z dzieckiem.


Z góry dziękuję za pomoc.

agakardas6@wp.pl
 
     
katepus 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2012-01-09, 10:11   

Witam...
Jeśli jest taka możliwość, ja również bardzo prosiłabym o przysłanie ankiety, ułatwiającej diagnozę dzieci z FAS. Sama mam pod opieką dziecko, u którego dostrzegam mnóstwo cech charakterystycznych dla FAS. Niestety (lub niekoniecznie), rodzice adopcyjni jakby niechętnie podchodzą do tematu FAS. Nie chętni są na wykonanie u dziecka specjalistycznych badań. Mały ma 4 latka, radzi sobie w miarę dobrze, ale obawiam się, że szkoła stanie się dla niego ogromnym problemem. Liczę na to, że pokazanie ankiety rodzicom pomogło by mi ich troszkę przekonać...
Z góry dzięki
Powodzenia dla wszystkich
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12