FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepełnosprawność
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2008-11-16, 19:24   

Jak na odległość słyszy?
 
     
Gość

Wysłany: 2008-11-16, 19:32   

Zmień lekarza ,ja w takiej sytuacji ide prywatnie i focha lekarza ignoruje.Robie rozeznanie który jest wart mojej uwagi,bo wiem ze on ma byc dla mnie .
 
     
matus 

Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2008-11-16, 19:34   

Ten gość to ja ,wyrzutke dostałam
 
     
agni3s 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Paź 2008
Posty: 17
Skąd: śląsk
Wysłany: 2008-11-16, 20:29   

Starszy ma cechy nadwrażliwości słuchowej, z dominacją lewego ucha. Bliźniaki są na granicy normy słyszenia, (w kabinie).
 
     
Olka

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 105
Wysłany: 2008-11-18, 09:54   

Ja załatwiałam zaświadczenia o stanie zdrowia moich podopiecznych u specjalistów - dziewczynka z wadą wzroku dostała od okulisty, z epilepsją od neurologa. Nigdzie nie jest napisane, że dziecko niepełnosprawne ma chodzić do szkoły specjalnej. Do takowej uczęszczają dzieci ze stwierdzonym przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną upośledzeniem umysłowym. I jest to niezbędny warunek. Nie każda niepełnosprawnośc przecież to niepełnosprawność intelektualna. Wczesne wspieranie rozwoju to kapitalny pomysł i napewno dzieciaki sporo skorzystają.
 
     
Freda 

Dołączyła: 02 Sie 2018
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-04, 22:30   

Jeżeli ktoś z Was potrzebuje skorzystać z centrum rehabilitacyjnego to polecam ofertę rehabilitacja prywatnie łódź. Korzystałem z ich usług już kilkukrotnie ponieważ mam ogromne problemy z kręgosłupem.
 
     
Daniel332 

Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 114
Skąd: warszawa
Wysłany: 2020-10-13, 13:40   

masaż leczniczy Szczecin cześć[url=https://werakso.pl/]masaż leczniczy Szczecin[/urlUżytkownik możesz się wybrać na taką rehabilitacje jeżeli miałeś zabieg tego rodzaju. Ja polecam bardzo bo dzięki tym rehabilitacjom mogę w pełni korzytsać z życia. Rehabilitacje były bardzo efektywne i pomogły mi odzyskać zdrowie.
 
     
ikornel275 

Dołączyła: 28 Lip 2021
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-08-23, 10:36   

Nie można lekceważyć rehabilitacji. Wybierzcie się do najlepszych doświadczonych rehabilitantów a szybko zobaczycie efekty. Polecam https://fmclodz.pl/rehabilitacja/ to bardzo nowoczesne i dobrze wyposażone centrum medyczne. Polecam serdecznie.
 
     
hylia7044 

Dołączyła: 04 Paź 2021
Posty: 94
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-11-25, 13:55   

Widziałam ostatnio informacje o terapii fala uderzeniowa Taką terapię wykorzystują lekarze na całym świecie. Oczywiście taka terapia nie jest dla wszystkich, tylko dla tych co mają pewne problemy ze stawami czy mięśniami. Zobaczcie sobie na stronę i zapoznajcie się dokładniej z taką metodą leczenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12