FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze hobby
Autor Wiadomość
Danusia
Gość
Wysłany: 2008-04-09, 07:47   

Japonia to temat nie tak odległy- tylko bilet na samolot - można nocować w dojo u Senseia, ale na razie tylko Budapeszt w lipcu i Seminarium z Obata Senseiem :D
 
     
Danusia
Gość
Wysłany: 2008-04-09, 07:55   

To Obata Sensei http://www.youtube.com/watch?v=oENjfg_f2mI


 
     
Kruffka 

Pomogła: 1 raz
Wiek: 50
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-09, 13:27   

A ja poznałam mojego męża na Aikido. Teraz nie ćwiczymy, bo nie mamy z kim dzieci zostawiać, a nie nadają się niestety na sport jeszcze albo w ogóle na ten, co poniektórzy ;(
w przyszłym roku może...
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-09-20, 21:08   

Uwielbiam zbierać grzyby, wczoraj w ogromną ulewę wraz z mężem zbieraliśmy pierwsze w tym roku prawdziwki.

grzyby kosz2.JPG
Plik ściągnięto 381 raz(y) 93,37 KB

 
 
     
Danusia
Gość
Wysłany: 2008-09-21, 09:52   

Super grzybki ja niestety nie umiem szukać grzybów chodzę chodzę i nic nie ma hahahah:(
Nawet mi paluchem pokazują tu w tym lasku jest dużo kurek - kurka ja nic nie widzę:)
Ale grzybki uwielbiam jeść. maślaczki zwłaszcza.
 
     
Danusia
Gość
Wysłany: 2008-09-21, 09:56   

a co do hobby to dalej aikido!!!!!!!! :)
Musze się pochwalić w tym roku prowadzę już własne treningi ( nawet mąż zrobił mi stronkę http://www.helenka.seiwakan.pl/aktualnosci.html ).

Salę wynajmujemy w centrum wsparcia kryzysowego - więc i miejscowe dzieciaczki mogę poobserwować - bardzzzzzzzzzzzzoooooooooo ciekawe doświadczenie.
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-09-21, 18:19   

Danusia, dla Ciebie to prawdziwa pasja. Gratuluję zainteresowań. Dla mnie to raczej sumo...ale pracuję nad zbędnymi kilogramami ;)
 
 
     
Basja 

Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-21, 19:26   

Gośka napisał/a:
Uwielbiam zbierać grzyby


a ja uwielbiam jak już pachną w garnku i za chwilkę można je zjeśc,
bo ja tak jak Danusia nie rozróżniam i nie widzę.....
Ale w tym koszyczku wyglądają znakomicie = smakowicie ! :glodny:
 
     
beata 
Janka

Wiek: 58
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd: piotrków
Wysłany: 2008-09-27, 21:56   

:welcome:
Uwielbiam patrzeć na las i jego mieszkańców z końskiego grzbietu.
Jadąc wierzchem można wejść w środek stada saren lub danieli,które nie uciekają przed koniem nie zauważając jednocześnie obecnego tam też człowieka.
Dzięki problemom z dziećmi będącymi u mnie w rodzinie zastępczej odkryłam uroki jazdy konnej i hipoterapii. Jest to dziedzina w której ciągle mogę się czegoś nowego uczyć . FASCYNUJĄCE doświadczenie. :)
 
     
ania55555.pl

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 75
Wysłany: 2008-09-28, 10:22   

To,że dzieci trafiły do nas z takimi problemami jest chyba nie bez znaczenia bo większość z nas odkrywa dzięki nim jakieś swoje powołania,fascynacje.My pomagamy im a one nam.Ja dzięki mojemu Patrykowi stałam się bardziej otwarta na ludzi i na chęć dzielenia się swoją jeszcze co prawda mała wiedzą na temat FAS ale niekiedy nawet taka mała wiedza może pomóc jeszcze nienarodzonemu dziecku.Wystarczy uświadamiać kobiety przed zgubnym działaniem alkoholu.Czuję się silniejsza bo mam wiedzę,której nie mają inni tak mało się jeszcze mówi na ten temat,że często ludzie szeroko otwierają oczy i pytają a co to jest?Ostatnio w jednej z gazet dla rodziców przeczytałam artykuł,w którym było napisane,że jeżeli w ciąży nieświadomie (na początku) się napijesz to nie zaszkodzi to dziecku.Błyskawicznie napisałam do redakcji,że nie zgadzam się z tym co piszą i,że nie ważne czy to będzie początek,środek czy koniec ciąży to zawsze jest możliwość ,że dziecko urodzi się chore.
 
     
Basja 

Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-28, 20:42   

ania55555.pl napisał/a:
większość z nas odkrywa dzięki nim jakieś swoje powołania,fascynacje.My pomagamy im a one nam.

NO, ja dzięki mojej córce poszłam na studia, na terapię zajęciową.
Bo czułam się tak totalnie bezradna. :bojesie:
I chociaż własciwa pomoc przyszła z innej strony to jestem bardzo zadowolona
że tak się stało. :kwiatek:
 
     
Danusia
Gość
Wysłany: 2008-09-29, 07:23   

Piękne jest to co piszecie dziewczyny. wiele się mówi jakie te dzieci są , jak z nas wszystko wysysają itp... To cudnie przeczytać ile te dzieci nam dają bo dają bardzo dużo!
I to też jest bardzo ważne.
 
     
ania55555.pl

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 75
Wysłany: 2008-09-29, 15:27   

Danusiu!Co prawda możemy być nie raz zmęczone takim a nie innym zachowaniem,ale uważam,że wiele zawdzięczam mojemu Patrykowi.To jaką jestem teraz osobą ,jakie mam teraz zainteresowania i nawet to ,że nie które sposoby mogę wykorzystać w stosunku do moich dzieci i one naprawdę działają.Przy nim nauczyłam się cierpliwości i dążenia do celu.Jestem szczęściarą,że podjęłam taką decyzję i,że to właśnie Patryk.Kocham Go całym serduchem i zrobię wszystko żeby był szczęśliwy.
 
     
olesia 

Wiek: 51
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 129
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2009-01-23, 23:17   

a ja odkryłam w sobie zyłkę pieczeniową;) upiekłam dzisiaj chleb z miodem, co tu duzo mówić, wyszedł pyszny i z chrupiacą skórką. Zrobiłam nawet fotkę, żeby utrwalić swój wyczyn. To mój trzeci chlebek, który mi wyszedl na trzy upieczone!



ps. pieczenie polega na tym, że wrzucam odpowiednie składniki w odpowiedniej kolejności do maszyny chlebowej, :hihihi:
_________________
 
 
     
olesia 

Wiek: 51
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 129
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2009-01-23, 23:20   

czy ktos wie, co u ania55555.pl , jakos długo tu nie zaglądała, czy wszystko u niej w porządku?
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14