FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pompa ciepła - jaka?
Autor Wiadomość
Miłosz456 

Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-10-22, 08:34   Pompa ciepła - jaka?

Planujemy budowę domu. Mam już poukładane i wybrane różne rzeczy, ale brakuje mi jeszcze jednej rzeczy - pomysłu na to, jak ogrzać dom. Szukając różnych rozwiązań, natknąłem się na pompy ciepła. Wiele osób poleca to rozwiązanie, podobno jest ono bardzo ekonomiczne, ergonomiczne i mało awaryjne. W wątkach o pompach ciepła często pojawia się firma Netsu, która uchodzi za bardzo dobrego fachowca w tej dziedzinie. Co o tym sądzicie?
 
     
nijaki 

Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 166
Skąd: Wwa
Wysłany: 2021-10-22, 17:04   

Tak naprawdę jeśli chodzi o taki rodzaj pomp to ja na ten moment nie mam w tym obszarze rozeznania. Za to zachęcam na pewno każdego do tego aby przeczytał o pompach przemysłowych w https://domodkuchni.pl/pompy-przemyslowe-pompy-dla-przemyslu/ i jestem przekonany, że jest to coś niezwykle ważnego.
 
     
Daniel332 

Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 114
Skąd: warszawa
Wysłany: 2021-10-25, 12:59   

lampy nowoczesne sufitowe to bardzo dobry sklep w którym kupiłam lampy do mojego mieszkania. Mają bardzo duży wybór różnych lamp, stojących, klinkierów czy lampki na stoliki nocne. Zobaczcie sami jaką mają bogata ofertę. Realizacja zakupów bardzo sprawna, jestem zadowolona z zakupu.
 
     
nijaki 

Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 166
Skąd: Wwa
Wysłany: 2021-11-17, 17:27   

Ogólnie jeśli jeszcze ktoś nadal interesuje się kwestią pomp ciepłą to ja jestem przekonany, że na pewno warto jest po prostu o nich czytać. Na pewno zachęcam do zapoznania się z wpisem https://www.aircon.panaso...a-ciepla-split/ gdzie właśnie ciekawie została opisana kwestia tego co to w ogóle jest ta pompa ciepła.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13